Reference

Category: Reference

Reference

WITTE Automotive

WITTE Automotive se řadí mezi technologické lídry v oblasti mechatronických zamykacích systémů. Neustále investuje do vývoje inovativních systémových řešení pro dveře, kapoty a sedačkové zámky automobilů.

Reference

ZF Passive Safety Czech

Automobilový průmysl je v automatizaci stále jednoznačně dominantní. Nejvíc v souvislosti s automatizací zaznívají slova jako efektivita, časová a finanční úspora.

Reference

ARIETE Group

Jednání o první zakázce pro nového zákazníka obvykle trvá několik měsíců a někdy i let. V tomto případě ale vše proběhlo doslova během několika týdnů. Zkušenosti, excelentní znalosti průmyslové automatizace a dlouholetá reputace společnosti Automa CZ se potkaly s očekáváním, potřebami a flexibilitou rozhodování společnosti ARIETE Group.

Reference

Schneider Electric

Schneider Electric je dlouholetým zákazníkem Automa CZ. A stejně jako Automa CZ je i Schneider Electric společností, která si u svých zákazníků zakládá na vysoké kvalitě služeb a produktů splňujících všechny lokální normy a legislativní požadavky.

Reference

WITTE Automotive

Aby si dodavatelé udrželi svoji konkurenceschopnost na trhu a byli spolehlivým partnerem i pro svého koncového zákazníka, musí být schopni komponenty dodávat nejen za atraktivní cenu, ale také v dostatečném množství a kvalitě. Stává se tedy i to, že nás zákazník požádá o podobnou montážní linku na stejný výrobek, ale s požadavky například na zrychlení taktu či možnost rozšíření linky do budoucna.

Reference

Hyundai Transys

Víte, kolik českých firem dodává montážní stroje do Hyundai Transys Nošovice? Jedna jediná!