Category: Reference

Reference

Novares

Únik oleje z olejové vany v automobilu může vést k nedostatečnému mazání, nadměrnému tření a tepelnému namáhání motoru, což poškozuje další součástky. Za kontrolu těsnosti zátky je odpovědný výrobce.

Reference

Novares

Díky novému montážnímu stroji od společnosti Automa CZ a jeho moderním funkcím je nyní roční produkce v Novaresu 750 000 kusů, což představuje úžasné zvýšení produkce o 50 %.

Reference

WITTE Automotive

WITTE Automotive se řadí mezi technologické lídry v oblasti mechatronických zamykacích systémů. Neustále investuje do vývoje inovativních systémových řešení pro dveře, kapoty a sedačkové zámky automobilů.

Reference

ZF Passive Safety Czech

ZF Passive Safety Czech využívá moderní ultrazvukovou technologii na své montážní lince pro spojování plastových krytek zámků. Tato linka ročně dokončí až 1 000 000 zámků, díky výhodám ultrazvukového svařování, jako jsou rychlé procesy, vysoká kvalita spojů bez potřeby dalších komponentů a bezpečný chladný provoz.

Reference

ARIETE Group

Jednání o první zakázce pro nového zákazníka obvykle trvá několik měsíců a někdy i let. V tomto případě ale vše proběhlo doslova během několika týdnů. Zkušenosti, excelentní znalosti průmyslové automatizace a dlouholetá reputace společnosti Automa CZ se potkaly s očekáváním, potřebami a flexibilitou rozhodování společnosti ARIETE Group.

Reference

Schneider Electric

Schneider Electric je dlouholetým zákazníkem Automa CZ. A stejně jako Automa CZ je i Schneider Electric společností, která si u svých zákazníků zakládá na vysoké kvalitě služeb a produktů splňujících všechny lokální normy a legislativní požadavky.