Rychlý kontakt

Telefon: + 420 383 321 111

E-mail: info@automacz.cz

Podrobné kontaktní informace →

 

Naše řešení

Automatizace průmyslové výroby od A do Z

Už déle než třicet let navrhujeme a vyrábíme jednoúčelové stroje, výrobní linky a robotizovaná pracoviště. S našimi zákazníky vytváříme komplexní řešení automatizace výroby, zohledňující funkční, výkonnostní, bezpečností i ekonomické požadavky a pomáháme jim pružně reagovat na průmyslové trendy i měnící se poptávku. Zakládáme si na dlouhodobých vztazích, které jsou postaveny na vzájemné důvěře.

Programování a integrace

Důležitou součástí našeho portfolia jsou služby v oblasti programování, úpravy a optimalizace stávajícího programového vybavení zákazníka a samozřejmě integrace na úrovni strojů, linek, nadřazených řídicích systémů a sytémů typu MES. Opíráme se o naše unikátní široké know-how, profesionalitu a zodpovědnost.

Služby a podpora

Náš projekt nekončí dodáním a předáním díla. Zajišťujeme záruční a pozáruční podporu, dodávky náhradních dílů a dodatečné úpravy zařízení podle aktuálních potřeb – zkrátka a dobře, jsme zvyklí poskytovat vysokou úroveň služeb pro maximální zhodnocení investic našich zákazníků.

Repase zařízení

Díky úzké spolupráci s výrobci v automobilovém průmyslu jsme zvyklí na dodržování vysokých standardů kvality a bezpečnosti. Tyto zkušenosti aplikujeme také při repasování starších výrobních linek a zařízení, kterým tak prodlužujeme životnost, zvyšujeme jejich produktivitu i bezpečnost pro lidskou obsluhu.

Naše certifikace

Spolupracujeme s těmi nejlepšími

Naše automatizační řešení vyvíjíme a vyrábíme s využitím komponent od renomovaných dodavatelů.