Představujeme naše zákazníky

WITTE Automotive

WITTE Automotive se řadí mezi technologické lídry v oblasti mechatronických zamykacích systémů. Neustále investuje do vývoje inovativních systémových řešení pro dveře, kapoty a sedačkové zámky automobilů.

Nicméně kvůli neustále narůstající poptávce po takto kvalitních komponentech, muselo WITTE Automotive ve spolupráci s Automa CZ zajistit další vysokokapacitní montážní linku. Opětovně postavenou na pokročilé automatizaci a nejmodernějších technologiích.

Podobná sestava od Automy CZ je již několik let umístěna ve WITTE Automotive Nejdek. Tímto projektem jsme tak navázali na dlouholetou spolupráci a společně vytvořili modernější verzi úspěšné linky.

Tato konkrétní montážní linka na sedačkové zámky pro sklápění sedadel v automobilech byla určena pro bulharský závod. A bylo důležité splnit jak precizní výrobní parametry, tak i požadavky na umístění linky do omezeného prostoru závodu.

Tým konstruktérů v Automa CZ tedy navrhl unikátní typ kompaktního pneumatického otočného stolu zajišťující rychlost a přesnost vstupní stanice. Následované automatickým mazáním komponent s pulzními ventily Micro Point, které byly vyvinuty speciálně pro bezkontaktní nanášení maziv.

Kamerové kontroly všech funkcí zámků na šesti pozicovém testeru dále hlídají kvalitu produktů na výstupu a případné vadné kusy automaticky vyřadí bez vlivu na chod linky.

V neposlední řadě jsme implementovali unikátní řešení pro paletky, navržené tak, aby byly univerzální pro levé i pravé varianty. Včetně toho, že se montážní linka umí automaticky přeseřídit mezi devíti levými a pravými variantami zámků!

Díky všem těmto vylepšením jsme dosáhli požadavků klienta na produkci více než 350 000 zámků za rok s takt time 19,3 sekundy na vyrobenou jednotku.

V Automa CZ si zakládáme na spolehlivosti, korektnosti a dlouholetých obchodních vztazích.

Máme to potěšení, svým zákazníkům pomáhat déle než 30 let.

SDÍLET