Představujeme naše zákazníky

Novares

Inovativní montážní linka od Automy CZ pro Novares umožňuje výrobu vzduchových průduchů pro oba typy řízení vozů. Linka s 12 stroji s otočnými přípravky nejen splňuje současné požadavky, ale je i připravena na budoucí změny. S rychlým a flexibilním designem je Automou CZ dodána včas díky silnému týmu konstruktérů a montáže.

Novares je renomovaným globálním dodavatelem plastových komponentů a systémů pro automobilový průmysl. Společnost se specializuje na vývoj a výrobu produktů komponentů pro interiéry, exteriéry a motorové prostory vozidel.

Automa CZ se řadí mezi dlouhodobé partnery, kteří Novaresu poskytují dlouhodobou podporu v oblasti průmyslové automatizace. Jedním ze společných projektů byla konstrukce montážní linky pro montáž vzduchových průduchů pro oba typy řízení vozů, která je složená z 12 pracovišť s otočnými přípravky.

V oblasti automobilového průmyslu, kde životnost výrobních operací často nepřesáhne 6 let, se kladené požadavky na flexibilitu a adaptabilitu výrobních linek zvyšují. Tímto kontextem se rodí potřeba konstrukce a dodání montážní linky, která nejen splňuje aktuální potřeby, ale je i připravena na budoucí změny ve výrobě.

Realizace této linky byla spojena i s dalšími výzvami, mezi nimiž vyniká krátký termín dodání. Extrémně krátká doba vývoje linky vyžadovala ultimátně blízkou a flexibilní spolupráci mezi oběma stranami, aby projekt mohl být úspěšně zrealizován včas. Díky silnému týmu konstruktérů a montáže se Automa CZ postarala o to, že termín dodání a zprovoznění byly splněny.

Proč Automa CZ? Právě špatné zkušenosti s dodávkami z jiných zemí vedly společnost Novares k hledání spolehlivého partnera. Dlouhé čekání na zpracování nabídek, nízká úroveň mechaniků a časté nutností úprav na místě výroby – to vše bylo minulostí. S Automa CZ začala spolupráce na pevných základech, kde obě strany sdílí požadavky a očekávání.

Výsledkem této úspěšné spolupráce bylo zefektivnění celkového výkonu zařízení (OEE) a zároveň úspora místa díky eliminaci nutnosti skladovat přípravky.

Automa CZ se tak ukázala být partnerem, který nejen dodává inovativní řešení, ale také posiluje efektivitu výrobního procesu pro budoucnost.

SDÍLET

Další vybrané reference