Představujeme naše zákazníky

Novares

Inovativní montážní linka od Automy CZ pro Novares umožňuje výrobu vzduchových průduchů pro oba typy řízení vozů. Linka s 12 stroji s otočnými přípravky nejen splňuje současné požadavky, ale je i připravena na budoucí změny. S rychlým a flexibilním designem je Automou CZ dodána včas díky silnému týmu konstruktérů a montáže.

Novares je renomovaným globálním dodavatelem plastových komponentů a systémů pro automobilový průmysl. Společnost se specializuje na vývoj a výrobu produktů komponentů pro interiéry, exteriéry a motorové prostory vozidel.

Automa CZ se řadí mezi dlouhodobé partnery, kteří Novaresu poskytují dlouhodobou podporu v oblasti průmyslové automatizace. Jedním ze společných projektů byla konstrukce montážní linky pro montáž vzduchových průduchů pro oba typy řízení vozů, která je složená z 12 pracovišť s otočnými přípravky.

V oblasti automobilového průmyslu, kde životnost výrobních operací často nepřesáhne 6 let, se kladené požadavky na flexibilitu a adaptabilitu výrobních linek zvyšují. Tímto kontextem se rodí potřeba konstrukce a dodání montážní linky, která nejen splňuje aktuální potřeby, ale je i připravena na budoucí změny ve výrobě.

Realizace této linky byla spojena i s dalšími výzvami, mezi nimiž vyniká krátký termín dodání. Extrémně krátká doba vývoje linky vyžadovala ultimátně blízkou a flexibilní spolupráci mezi oběma stranami, aby projekt mohl být úspěšně zrealizován včas. Díky silnému týmu konstruktérů a montáže se Automa CZ postarala o to, že termín dodání a zprovoznění byly splněny.

Proč Automa CZ? Právě špatné zkušenosti s dodávkami z jiných zemí vedly společnost Novares k hledání spolehlivého partnera. Dlouhé čekání na zpracování nabídek, nízká úroveň mechaniků a časté nutností úprav na místě výroby – to vše bylo minulostí. S Automa CZ začala spolupráce na pevných základech, kde obě strany sdílí požadavky a očekávání.

Výsledkem této úspěšné spolupráce bylo zefektivnění celkového výkonu zařízení (OEE) a zároveň úspora místa díky eliminaci nutnosti skladovat přípravky.

Automa CZ se tak ukázala být partnerem, který nejen dodává inovativní řešení, ale také posiluje efektivitu výrobního procesu pro budoucnost.

SDÍLET