Rychlý kontakt

Telefon: + 420 383 321 111

E-mail: info@automacz.cz

Podrobné kontaktní informace →

AKTUALITY

Seznamte se s novým vedoucím výroby

vasek-automa
Nově náš tým rozšířil Václav Korous, který v Automě nastoupil jako Vedoucí výroby a spolupracuje se svým výrobním týmem v počtu 13 mechaniků montáže a výroby. Jeho hlavním úkolem je propojení konstrukčního týmu s výrobou a plánování výroby.

Sdílejte tento článek

Automa CZ svým zákazníkům poskytuje nejvyšší možnou úroveň kvality služeb a servisu v oblasti průmyslové automatizace. Abychom byli schopni dostát svým závazkům vůči našim zákazníkům, neustále investujeme nejen do inovativních technologií, ale i neustále rozšiřujeme tým o nové kolegy, kteří mají stejné hodnoty a tah na branku, jako má Automa CZ už vice než 30 let.

Vašek k nám přišel ze společnosti Jelba, kde pracoval jako team leader a před tím působil i ve společnostech Wero a Kovovýroba Marcel Linhart. Vzdělání načerpal na Střední průmyslové škole ve Strakonicích, kde vystudoval obor Řízení a programování CNC strojů.

Ve volném čase se věnuje svým dvěma dětem. Ke jeho zájmům patří hokej, fotbal a cyklistika.

Mohlo by vás zajímat...

Seznamte se s novým vedoucím výroby

Nově náš tým rozšířil Václav Korous, který v Automě nastoupil jako Vedoucí výroby a spolupracuje se svým výrobním týmem v počtu 13 mechaniků montáže a výroby. Jeho hlavním úkolem je propojení konstrukčního týmu s výrobou a plánování výroby.

Automa CZ v novém dresu

Jak důležité je se odlišit i vizuálně taky nepodceňujeme a reprezentujeme Automu CZ i v nových „dresech“.

Potřebujete pomoct s automatizací výroby?

Ozvěte se nám, víme, jak na to!