Magazín

Je na čase zamyslet se nad tím, jak dosáhnout úspěchu v oboru

afc5011e-976f-43db-a7f0-2b4c628fbe13
Doteď bylo nutné investovat velké peníze do flexibilních a efektivních řešení. Ale teď už digitální technologie a data nabízí i malým hráčům šanci konkurovat těm velkým.

Sdílejte tento článek

Flexibilita a nákladová efektivita už nelze dosáhnout pouze velkými investicemi. V minulých desetiletích byly společnosti s větší kapitálovou silou výhodnější, ale digitalizace a využívání datových řešení se ukázaly jako logické cesty k zvýšení konkurenceschopnosti i pro menší společnosti.

  • Kreativní obchodní modely už působí ve služebním sektoru více než 20 let. S digitálními operacemi a automatizací mohou menší společnosti během krátké doby dosáhnout úrovně velkých hráčů v daném odvětví.
  • Robotizace, rozšiřování a nahrazování výrobních linek a nové výrobní technologie jsou nejčastěji zmiňovány jako způsoby dosažení efektivnějšího provozu. Nicméně, řešení založená na datech mohou významně přispět ke zvýšení efektivity výroby a rychlejšímu rozpoznání změn na trhu.

Myslete komplexně, postupujte po malých krocích a rychle!

Měření a sběr dat na základě dlouhodobé koncepce je užitečné pro dosažení dlouhodobých cílů a zároveň pro řešení cílených problémů a odhadování ztrát. Později může být sběr dat rozšířen na základě zkušeností.

Automa CZ spolu se sesterskými společnostmi Auware Engineering Kft. a Antra ID Kft. nabízí nejefektivnější způsoby automatizace a vyhodnocování dat. Získejte přístup k nejlepším řešením a službám ve své třídě ve všech kritických oblastech průmyslové automatizace!

 

Mohlo by vás zajímat...

Potřebujete pomoct s automatizací výroby?

Ozvěte se nám, víme, jak na to!