Magazín

Automatizace komplexně se vším, co k tomu patří

NaWeb_14_3 – upraveno (1)
V jednotě je síla! Automatizace komplexně? Umíme!

Sdílejte tento článek

Automatizované výrobní či montážní linky jsou sice samostatné a umí fungovat i bez lidského zásahu, ale linka sama o sobě potřebuje i průběžně doplňovat materiál a součástky k montáži.

Pokud tedy má být proces co nejvíce automatický a plynulý, je třeba automatizovat i tok materiálu pomocí automatizace skladů například použitím RFID tagování, Automated Guided Vehicles a automatických paletizací. Tím se zajistí bezobslužný tok materiálu 24/7. Automa CZ umí postavit super moderní a kvalitní výrobní linky a zařízení s paletizacemi vstupního nebo výstupního materiálu, které umí a jsou připraveny plně spolupracovat s automatizovanými sklady. A díky tomu, že jsme součástí Central European Automation Holding, máme možnost využít moderních řešení pro automatizaci intralogistiky od Antra ID Kft.

O tom je celé fungování Central European Automation Holding. Unikátní spojení těch nejlepších z nejlepších. Automa CZ jsou čeští experti na montážní a výrobní linky a robotická pracoviště. “K ruce” máme naše Antra ID šampiony v řešení automatizace a digitalizace intralogistiky a excelentně nás doplňuje tým programátorů z Auware Engineering. U nás to totiž mašinou nekončí! Umíme s kolegy z Antra ID a Auware Engineering vyřešit i vše okolo. A v tom jsme jedineční!

 

Mohlo by vás zajímat...

Potřebujete pomoct s automatizací výroby?

Ozvěte se nám, víme, jak na to!