Magazín

Nový člen v týmu Central European Automation Holding

e181e88a-1c11-43a0-b754-63c5d08a2877
Součástí skupiny Central European Automation Holding (CEAH) se stala od září 2023 průmyslová společnost SOGOS – FANAM z Otrokovic.

Sdílejte tento článek

SOGOS-FANAM je respektovaným poskytovatelem různých průmyslových řešení a služeb zaměřených na specifický trh výroby pneumatik a pryže.

Tato společnost se zaměřuje již více než 20 let na opravy, rekonstrukce a modernizace strojních zařízení včetně zpracování návrhu a technické dokumentace.

Mezi další specializace patří kusová i sériová výrobu pneumatických a elektrických rozvaděčů včetně instalací, výroby a montáže potrubí, oprava tlakových nádob, renovací náhradních dílů a šnekových hřídelí, svařováním barevných kovů, opravy forem a renovací náhradních dílů. SOGOS – FANAM provádí také kompletní realizaci potrubních rozvodů – vzduch, voda a ostatních médií. V neposlední řadě firma nabízí služby svařovny a svářečské školy.

Firma byla založena v roce 1997. Zpočátku byla činnost zaměřena na kovovýrobu kusových dílů. Později rozšířila oblasti svého působení dle potřeb dominantního zákazníka Barum Continental.

V současné době SOGOS – FANAM  zaměstnává více než 100 pracovníků .

Mezi významné zákazníky patří Barum Continental a její závody, Matador, Mitas, Festo, Fatra Napajedla a další.

Kombinované zdroje a odborné znalosti společnosti SOGOS-FANAM spolu s již zavedenými členy CEAH – společnostmi Automa CZ, Antra ID & Auware Engineering dále umožní celé skupině nabízet širší škálu vysoce kvalitních služeb, které uspokojí výrobní potřeby zákazníků.

 

 

Mohlo by vás zajímat...

Potřebujete pomoct s automatizací výroby?

Ozvěte se nám, víme, jak na to!