Souhlas se zasíláním obchodních sdělení

V případě, že na webu www.automacz.cz vyplníte některý z kontaktních formulářů a jeho prostřednictvím odešlete provozovateli tohoto webu vaše kontaktní údaje, vyjadřujete tímto váš souhlas s tím, aby provozovatel webu – jako správce – využíval tyto vámi zadané osobní údaje pro účely zasílání obchodních sdělení dle zde popsaných podmínek.

 

Rozsah zpracování osobních údajů

Správce bude zpracovávat osobní údaje v rozsahu zveřejněných formulářů, do nichž vaše osobní údaje sami zadáte; tj. zejména vaše jméno a příjmení, váš e-mail, vaše telefonní číslo, datum odeslání vaší zprávy a případně také IP adresu, ze které byla vaše žádost zaslána.

 

Účel zpracování osobních údajů

Má se za to, že vyplněním kontaktního formuláře z vaší strany vyjadřujete svůj zájem, aby vás provozovatel webu kontaktoval – například v souvislosti s nabídkou produktů a služeb, nabídkou práce apod. Tyto osobní údaje tedy zpracováváme pro účely přímého marketingu na základě vašeho souhlasu.

 

Doba zpracování osobních údajů

Váš souhlas se zpracováním osobních údajů nám udělujete na dobu 5 let, přičemž po tuto dobu máte právo váš souhlas kdykoliv odvolat. Odvolání souhlasu je možné provést zasláním požadavku na e-mail info@automacz.cz nebo nás kontaktujte písemně na adrese AutomaCZ, s.r.o., Nebřehovice 39, 386 01 Strakonice.

Provozovatelem webu www.automacz.cz je Automa CZ, s.r.o., IČO: 07933291.